Szövetség: Kiállunk a miháldi MSz-esek mellett!

Szeretettel köszöntelek a Kerepesi Magyarok Szövetsége közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Miháldon nemrég ellopták a helyi önkéntes tűzoltóktól a mentési munkálatokhoz szükséges eszközöket, amit mindössze 12 nappal előtte, 360 ezer forintért vásárolták az egyesület tagjai. Ezen a falu lakóinak nagy része felháborodott, és az ott működő Magyarok Szövetsége csoport tagjainak részvételével kedden este az utcára vonultak. A megmozdulás kis híján tömegverekedésbe fulladt; a közvagyon védelméért utcára vonuló társainkat fa és vasdarabokkal dobálták meg.

A Magyarok Szövetsége vezetése a dunántúli megyékkel úgy döntött, hogy a megbékélés jegyében 2010. január 10-én meglátogatjuk a települést. Délelőtt 10 órakor szentmisén veszünk részt.

A mise után találkozunk a helyi Magyarok Szövetsége tagokkal egy baráti megbeszélésen, és tényfeltáró riportfilmet készítünk az ott történtekről. Annak érdekében, hogy kiderüljön, pontosan mi is történt és miért, igyekszünk az ügy valamennyi érintettjét megszólaltatni.

Álljunk ki társaink mellett, erősítsük megjelenésünkkel a helyi közösséget lélekben és szellemben!

A Magyarok Szövetsége Járőrszolgálatok megjelenésére számítunk, reméljük, hogy sok olyan autóval fogunk elmenni a miháldi vasárnapi misére, amelyiken a Magyarok Szövetsége Járőrszolgálat felirat található, és reméljük, hogy elég sokan leszünk ahhoz, hogy felhívjuk a gazemberek figyelmét, hogy a közösségi értékeket megvédő társainkért kiállunk, bármikor és bármiben megsegítjük egymást!

Gyertek Ti is!

Jelentkezés:
Géringer Gyulánál
20/9224-504 (ez már flotta telefon!)

MÁTÉ Domokos +36 30 687 7789

Címkék: kiállás szövetség

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.