Szövetség: Önkormányzati választások!

Szeretettel köszöntelek a Kerepesi Magyarok Szövetsége közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Kedves barátaim, ismerőseim!

Minden nemzetnek ősjoga, hogy maga intézze közügyeit.  Biztosítani kell, hogy képviselőin keresztül a nép akarat jusson érvényre.  A népfelségjog kijátszása, súlyos mulasztás a kormány részéről, amely megtűri a néptől elszakadt álságos képviseletet.

Első nekifutásra, állítsuk vissza az Önkormányzatokba a legősibb jogot, a népfelség jogunkat, a korlátlanul érvényesülő szabadságot és hatalmat önmagunk fölött, és távolítsunk el minden, a létünk kibontakozását gátló, ránk települt ártalmas erőt!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy a Magyarok Szövetsége Egyesület a 2010 októberi 3. i önkormányzati választásokon polgármester és képviselő jelölteket kíván állítani minden egyes választókerületben!

Kerepesen mind a 8, Kistarcsán mind a 11 egyéni választókerületben!

Összesen, a polgármester jelöléssel együtt a 2 településen 8+11 jelöltet kíván támogatni a Magyarok Szövetsége!

Az lenne a legüdvösebb a számunkra, hogy minden egyes választó kerületből olyan képviselő jelöltet tudnánk bejuttatni az önkormányzatokban, akik a "közérdeket" és nem "pártérdeket" képviselnek! Én, személy szerint nem kívánok indulni, de a Magyarok Szövetsége nevében minden segítséget hajlandó vagyok megadni az önkormányzati választásokon indulni kívánóknak, legyen szó akár a polgármesteri székről!

Kérem, hogy tegyetek, tegyenek javaslatot, hogy minden választó kerületbe a közös érdekeinket legjobban képviselni tudó, a nagytöbbség által tisztelt és megbecsült képviselő jelöltek kerülhessenek!

Várom a válaszokat!

A jövő hét elején már össze kell állítani a fényképes önéletrajzokat, a szórólapokat le kell gyártatni, és az összes postaládába ki kell juttatni, ha nyerni akarunk!

A Magyarok Szövetsége már több tízezer Lakossági Fórumot, több ezer Magyarok Vásárát, több 10 nagy rendezvényt bonyolított le, mindenféle támogatások nélkül, most is sikerülni fog!

A mottónk lehet:

"A segítségünkel a település anyagi jólétre tehet szert, mert képesek és hajlandóak vagyunk az önzetlen munkavégzésre!"

Tisztelettel,
Máté Domokos
Kerepesi Magyarok Szövetsége - Kistarcsai Magyarok Szövetsége
+36 30 687 7789

"Az emberek azt akarják, hogy az élet működjön, tehát hogy az élet emberhez méltó legyen!"

Címkék: 2010 felsőház képviselő polgármester választás önkormányzat

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem